Loading...

Bezpečnostné dvere SOFIA

     

MÁM ZÁUJEM O NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU

PREDAJ A MONTÁŽ BEZPEČNOSTNÝCH DVIER VYKONÁVAME NA ZÁKLADE UDELENIA LICENCIE KRAJSKÝM RIADITEĽSTVOM POLICAJNÉHO ZBORU. ZOBRAZIŤ LICENCIU


Certifikované bezpečnostné dvere SOFIA


Bezpečnostné dvere SOFIA sú špecifikované ako dvere, ktoré sa na nič nehrajú, sú bezpečné, kvalitné a cenovo dostupné. Môžete si vybrať z viacerých typov a množstva povrchových úprav.


Modely bezpečnostných dverí sú v štyroch kolekciách:
1. KOLEKCIA STYLE - unikátna kolekcia dverí, ktorá hovorí sama za seba a vo svojej štýlovej jednoduchosti ponúka ideálne riešenie a súlad s akýmkoľvek typom interiéru.
2. KOLEKCIA RETRO - jemný rustikálny nádych dá vstupu do Vášho bytu tradičný vzhľad. Moderné bezpečnostné dvere s patinou minulosti.
3. KOLEKCIA SOFIA PLUS - atraktívne vzory v imitácii dreva so špeciálnou dverovou fóliou s ochrannou laminovanou vrstvou.
4. KOLEKCIA MODERN - nový pohľad na jednoduchý, no zároveň štýlový a tiež praktický moment vstupu do Vášho priestoru.
5. KOLEKCIA GRAY - modelový rad Gray je špeciálna edícia pre moderné a technicky dizajnované interiéry. Dokážeme ju dodať v akejkoľvek farbe


DVERE SOFIA KOLEKCIA GRAY

Bezpečnostné a technické parametre dverí SOFIA • krídlo bezpečnostných dverí Sofia je zhotovené z kvalitnej oceľovej platne hrúbky 0,8 mm
 • krídlo hrúbky 70 mm obsahuje izolačnú vrstvu z minerálnej vlny
 • zárubne dodávame v šírkach 100 a 160 mm, sú z plechu hrubého 1,4 mm
 • po celom obvode je magnetické tesnenie
 • zvuková nepriezvučnosť až do 33 dB
 • rozmery 930 x 2020 mm, priechodnosť 800 mm
 • trieda odolnosti proti vlámaniu 2

Základné vybavenie bezpečnostných dverí SOFIA


Priezorník 90°


 • Už sa s Vami viac nikto nemôže hrať na skrývačku, stávate sa víťazom kvízu s názvom "Hádaj, kto stojí za dverami". S bezpečnostnými dverami SOFIA, ktorých súčasťou je panoramatický priezorník so širokouhlým obsiahnutím priestoru za dverami, budete vždy vedieť, kto zaklopal na Vaše štýlové vrátka a ani vlk z rozprávky o kozliatkach si na tento prehľad netrúfne. Rozšírte svoje obzory s dverami SOFIA s panoramatickým priezorníkom a spoznajte svet za dverami do detailov, o akých sa Vám predtým ani nesnívalo.

Až 13-bodový uzamykací systém


 • Bezpečnostné dvere Sofia Vám ponúkajú až 13 – bodový uzamykací mechanizmus zapadajúci priamo do oceľových bezpečnostných západiek. Vaša ochrana a bezpečie je pre nás dôležitá, a tak Vás chránime hneď 13 krát, pretože to, čo je naozaj dôležité, je potrebné chrániť dôkladne!

Špeciálne pánty z nerezovej ocele


 • Špeciálne pánty z nerezovej ocele zabezpečujú dvere proti zosadeniu. Vaše dvere sú len Vaše a nikto Vám ich neodnesie. S týmito špeciálnymi pántami určite nie.

Cylindrická vložka - 5 kľúčov


 • Štandardne sa s bezpečnostnými dverami Sofia dodáva cylindrická vložka s 5-timi kľúčmi.

Doplnkové vybavenie bezpečnostných dverí SOFIASystém ANTI - PANIC


 • Už sa Vám stalo, že ste potrebovali rýchlo otvoriť dvere a vybehnúť z bytu, prípadne otvoriť naliehavému návštevníkovi za dverami, no dvere boli zamknuté a kľúče mimo dosahu? Pre tento prípad je tu náš systém ANTI - PANIC, ktorý umožňuje odomykať a zamykať dvere zvnútra iba prostredníctvom polohovania kľučky smerom nahor, alebo dole, bez použitia kľúčov. Vychutnajte si tento pohodlný doplnok, ktorý Vám uľahčí mnohé situácie, v ktorých rozhoduje rýchlosť! Navyše sa Vám už nikdy nemôže stať, že Vás niekto zamkne a vy ostanete uväznený vo vlastnom byte!

Cylindrická vložka - 10 kľúčov


 • Vložka s 10-timi kľúčami je výhodou, nakoľko rozmnožovanie kľúčov je tiež rizikovým faktorom pri otázkach Vašej bezpečnosti, je plusom pri viac-člennej domácnosti a zárukou, že pri strate kľúčov nemusíte vymieňať hneď celý zámok.

 

Bezpečnostné dvere SOFIA